Teamplay « Haber Önünde

Haber Önünde

Teamplay

Teamplay
112 views Okundu
15 Ekim 2018 - 15:26
Firma Yetkilisi Burçin Giyim
Yetkili Telefon 05415721920
Telefon 02164202222
Faks
Web Sitesi http://teamplay.com.tr
E-Posta info@teamplay.com.tr
Firma Adresi Şerifali Mh Barbaros Cd Miras Sk No:18
İl / İlçe İstanbul / Ümraniye

Teamplay Hakkımızda

Teamplay Organizasyon bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir. 1998 yılında kurmuş olduğumuz Royal Tanıtım Halkla İlişkiler Tic.Ltd.Sti ; 2013 yılında Teamplay Organizasyon yapılanmasıyla sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.Her türlü etkinlik ve organizasyon ihtiyaclarınız icin , dogru parçaları biraraya getirerek ve sizlere eksiksiz hizmet vererek , kurumsal kimliğinize ve kimliğimize deger katmayı hedefliyoruz. Çünkü bizi heyecanlandıran ve tutkuyla bağlı olduğumuz bu işin bir takım oyunu olduğunu biliyoruz.

 

teamplay

 

Misyonumuz

 

Organizasyon; dürüstlük, samimiyet, farkındalık ve mükemmelliyet ilkeleri doğrultusunda, sektöründe pazar payını ve marka değerini arttırmayı hedefleyen iş ortaklarına etkin pazar çözümleri sunmaktir.

 

Vizyonumuz

 

Organizasyon; müşterinin sektördeki imajını en iyi şekilde temsil eden, müşteri memnuniyetini hedef alan, bilgi ve birikimlerini büyük bir heyecan içinde her fırsatta sunan, en küçük ayrıntı dahil herşeyiyle kusursuz organizasyon sunarak müşterinin ilk tercih edeceği bir çözüm ortağı olmaktır.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR